Doposażenie żłobka

 tl_files/tiny_templates/logo.jpg

Projekt w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata2014-2020 współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Oś priorytetowa II. Przedsiębiorczość i aktywność zawodowa, Działanie 2.2 Działania na rzecz równowagi praca – życie

pn. „Żłobek szansą powrotu rodziców do pracy"


W miesiącu lutym 2020 r. w ramach realizacji projektu „Żłobek szansą powrotu rodziców do pracy” dostosowano i doposażono pomieszczenia żłobka do potrzeb dzieci, w tym dzieci z niepełnosprawnością. Dostarczono wyposażenie sali: krzesełka, stoliki, foteliki-bujaczki, łóżeczka, zestaw mebli, pomoce dydaktyczne, zabawki, naczynia i sztućce, jak i wyposażenie sanitarne.

Do maluchów trafiły nie tylko nowe samochody, lalki czy wózki, ale przede wszystkim szereg zabawek manipulacyjnych, dzięki którym mogą ćwiczyć swoją motorykę oraz zabawek sensorycznych umożliwiających dzieciom równomierny rozwój wszystkich zmysłów. Dodatkowym wyposażeniem są również wózki do przewozu dzieci, dzięki którym młodsze dzieci mogą łatwiej i bezpieczniej korzystać ze spacerów na świeżym powietrzu.

Doposażenie żłobka w meble, zabawki, pomoce dydaktyczne oraz materiały plastyczne zapewni dzieciom opiekę na wysokim poziomie oraz sprawi, że każdy spędzony tam dzień będzie pełen radości i zabawy.

Wróć